1. Главная
  2. Блог
  3. Що потрібно зробити, щоб самостійно підготувати заклад до введення автоматизації?

Що потрібно зробити, щоб самостійно підготувати заклад до введення автоматизації?

15 июня 2021
5

1. Зручно розташувати обладнання. Термінали повинні розташовуватися в зручних місцях, при цьому, не заважаючи ні офіціантам, які не гостям закладу. А принтери повинні розташовуватися на спеціальних акуратних полицях в безпосередній близькості від розеток.

2. Продумати, як буде прокладатися локальна мережа по всьому ресторану. Не економте на кабелі - він обов'язково повинен бути мідним і складатися з чотирьох пар мідних жил. Всі дроти від терміналів і принтерів повинні акумулюватися в одному світче, який розташовується в захищеному місці. Щоб ніхто із співробітників або відвідувачів ресторану не міг випадково вимкнути його. Прокладаючи локальну мережу, беріть провід з запасом. Не страшно, якщо у вас залишиться метр або два кабелі, значно страшніше, якщо вам цієї довжини не вистачить.


Пам'ятайте, що кожен пристрій (найчастіше) підключається до мережі, а значить - для нього потрібна розетка або мережевий фільтр. Плануйте заклад так, щоб розеток було з запасом. Тут, як і в випадку з кабелем - нехай краще залишаться зайві, ніж на одну розетку доведеться кілька десятків пристроїв - таку напругу вона може не витримати!

Важливий момент - навчання персоналу. Його найкраще проводити заздалегідь, але не за місяць до відкриття закладу, коли все знання встигнуть забутися, а за кілька днів. Цього часу буде достатньо для того, щоб освоїти R-Keeper. Навчати потрібно не тільки офіціантів, а всіх співробітників, які будуть користуватися спеціалізованим софтом.

+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню